پرش لینک ها

گلپیرا پیت”کود آلی”

تولید کننده انواع کود آلی _ کمپوست چوب _ کمپوست گیاهی

محصولات مجموعه مشاهده کارگاه

بسته بندی های متفاوت

سفارش متفاوت

پشتیبانی محصول

وارد کننده کوکوپیت

قابلیت نگهداری حجم بالایی از حجم رطوبت

فاقد بو و آلودگی

دارای بسته بندی متفاوت

خاک کاکتوس

ماسه _ پیت ماس _ ورمی کمپوست

خاک روف گاردن

کمپوست گیاهی _ خاک پیت _ پرلیت _ ماسه

گلپیرا پیت”تولید کننده کمپوست”

کمپوست چوب _ کمپوست قارچ _ کمپوست گیاهی

نسلی متفاوت

گلپیرا پیت تولید کننده کمپوست.

ورمی کمپوست” نوعی کود آلی زیستی است که در اثر فعالیت گونه ای از کرم خاکی حاصل می گردد. این کود بسیار نرم ، سبک ، تمییز ، بی بو ، فاقد هر گونه آلودگی میکروبی می باشد.

دارای انواع املاح ، هورمون های رشد طبیعی ( هیومیک اسید ) و عناصر ماکرو و میکرو می باشد که برای رشد گیاه و نمو گیاه اثرات بسیار مفید می باشد.

  نسل بعدی

ذخیره داده های ابری همگام سازی.

با UX شی گرا یک فروشگاه زیبا باز کنید ، نرخ تبدیل خود را افزایش دهید و فروش خود را در عرض چند دقیقه افزایش دهید. فاصله پاسخگو را تنظیم کنید ، اندازه قلم را تغییر دهید ، بخشها را در دستگاههای خاص مخفی کنید ، عرض ستون سفارشی را اضافه کنید.

  نسل بعدی

مدیریت و همکاری

با UX شی گرا یک فروشگاه زیبا باز کنید ، نرخ تبدیل خود را افزایش دهید و فروش خود را در عرض چند دقیقه افزایش دهید. فاصله پاسخگو را تنظیم کنید ، اندازه قلم را تغییر دهید ، بخشها را در دستگاههای خاص مخفی کنید ، عرض ستون سفارشی را اضافه کنید.

گلپیرا پیت تولید کمپوست .

بستر ارکیده _ بستر کاکتوس _ بستر انتاریوم _ بستر بونسای

  نسل بعدی

گلپیرا پیت تولید کود آلی.

پیت ماس:

این بستر از تجزیه خزه اسفگنوم و گیاهان باتلاقی حاصل می گردد که دارای بافتی کاملاً سبک و سرشار از مواد مغذی است و مناسب برای کاشت بذر و نگهداری انواع گیاهان آپارتمانی می باشد.

کوکوپیت

کوکوپیت طبیعی ترین تهویه کننده خاک می باشد و از سخت شدن خاک جلوگیری می کند.

پیت ماس

دارای بافتی کاملاً سبک و مواد مغذی است و مناسب برای کاشت بذر و نگهداری انواع گیاهان آپارتمانی

خاک فرآوری

ترکیبی از کمپوست گیاهی ، ماسه ، پرلیت ، خاک پیت ، موادآلی ، خاک سیاه و معدنی

  نسل بعدی

گلپیرا پیت”کمپوست آلی”

خاکبرگ _ ورمی کمپوست _ بستر بنفشه آفریقایی _ بستر آزالیا _ بستر تراریوم _ بستر ارکیده

4

نوع کمپوست

23

دارای بسته بندی متفاوت

گلپیرا پیت

تولید کننده انواع بستر های گیاهان آپارتمانی

به دنبال یک راه حل شرکتی هستید؟ تماس با ما.

سوالات متداول.

تیم پشتیبانی

پالم پیت قالبی: معمولا آن دسته که از بافت ریز و کیفیت بالاتری برخورد باشد را قالب می کنند. این نوع از این محصول شباهت بسیار زیادی به کوکو پیت دارد و مثل کوکوپیت با خیس کردن آماده می شود. بسته به کیفیت، از ۴۰ تا ۶۰ لیتر حجم می گیرد و معمولا قیمت بالاتری نسبت به پالم پیت باز دارد

پرلایت نوعی سنگ آتشفشانی با ترکیب اسیدی تا حد واسط است که در محیط آب و یا مرطوب تشکیل می‌شود. پرلایت یا پرلایت دارای بافت شیشه‌ای است و به سبب همراه داشتن آب، اشکال کروی در آن ایجاد شده است.

علت افزودن پرلایت به خاک بیشتر برای ایجاد تبادل هوایی است و بدلیل عدم تبادل کاتیونی نمی‌تواند مواد غذایی را بصورت یون نگه داری کند و حالت خنثی دارد و چهار برابر وزن خود آب جذب می‌کند.

پرلایت یک ماده سفید و گاهی مایل به خاکستری هست که از گدازه‌های آتشفشانی سرد شده استخراج می‌شود.

پرلایت می‌تواند 3-4 برابر وزن خودش آب جذب کرده که این خاصیت مهمی برای این ماده است.

پرلایت هیچ ماده معدنی ندار و علت استفاده آن بیشتر برای بهبود ساختمان فیزیکی خاک و افزایش میزان خلل و فرج برای تهویه و اکسیژن رسانی بیشتر هست

خاک شنی : خاک‌های شنی توانایی کمی در جذب و نگهداری آب دارند و از طرفی در معرض آفتاب سریع داغ می‌شود که دو عیب بزرگ محسوب می‌شود، پرلایت می‌تواند با جذب بیشتر آب مشکل اول رو برطرف کرده و از طرفی بخاطر رنگ سفیدی آن می‌تواند میزان گرم شدن خاک شنی را کم کند.

خاک رسی : خاک‌های رسی ذرات ریز و چسبنده‌ای‌ دارند که گاها باعث حالت خفگی و گندیدگی ریشه‌ها می‌شوند ، پرلایت می‌تواند با حالت کروی و به نسبت محکم خودش فاصله ‌ای بین ذرات رس ایجاد کند و با ایجاد تهویه مناسب ، ریشه و میکروارگانیسم‌ها را از حالت خفگی در آورده و باعث رشد و گسترش بهتر ریشه‌ها و جذب عتاصر غذایی شود.

پوکه صنعتی یا معدنی یک نوع سنگ بسیار سبک مانند پرلیت اما به رنگ خاکستری و قهوه ای می باشد که معمولا در کارهای ساختمانی از آن استفاده می کنند. اما در باغبانی نیز کاربرد دارد.

برای ایجاد زهکشی مناسب در کف گلدان به جای استفاده از سنگ های درشت و سنگین از پوکه های سبک معدنی استفاده می کنند که باعث می شود آب گلدان به خوبی خارج شود.

برای بیشتر گل و گیاهان آپارتمانی می توان از ترکیب کوکوپیت، پیت ماس و پرلیت در گلدان استفاده کرد. مزیت این ترکیب بهداشتی تر بودن آن نسبت به خاک باغچه و فوق العاده سبک بودن اش می باشد.

در واقع برای آن که خاک گلدان زهکشی مناسب داشته باشد پرلیت و پوکه درشت استفاده می شود. برای غنی شدن خاک نیز پیت ماس گزینه خوبی به شما می رود.

پیت ماس مواد فیبری مرده هستند و زمانی تشکیل می شوند که خزه یا ماس (moss) و موجودات زنده دیگر مرده و در باتلاق های توربی طی چند هزار سال تجزیه میشوند. در واقع معنی لغوی عبارت پیت ماس، خزه تورب است.

تفاوت بین پیت ماس و کمپوست خانگی که باغداران و کشاورزان خودشان درست می کنند این است که پیت ماس عمدتا از خزه تشکیل شده است و تجزیه آن در شرایط عدم وجود هوا اتفاق می افتد که فرایند تجزیه را بسیار کند میکند به همین علت است که در واقع چند هزار سال طول میکشد تا خزه تورب تشکیل شود

به گلپیرا پیت بپیوندید،محصولی با کیفیت دریافت کنید

درباره ما
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
بکشید